آلبالو گیلاس درسینا
خانه / آلبالو / آلبالو بدون هسته / فروش آلبالو بدون هسته منجمد در مشهد

فروش آلبالو بدون هسته منجمد در مشهد

فروش آلبالو بدون هسته
فروش آلبالو بدون هسته منجمد در مشهد رونق خوبی دارد و می توان این محصول را در حد دلخواه تا پایان سال خریداری کرد. البته نوع هسته دار آلبالو منجمد خرید و فروش بالاتری دارد زیرا با قیمت مناسب تری عرضه می گردد.
آلبالو منجمد در دو نمونه هسته دار و بدون هسته تولید می شود. معمولا آلبالو بدون هسته با حجم بسیار پایینی تولید می گردد. قیمتش نیز از نوع هسته دارش گران تر است.
فروش آلبالو بدون هسته

فروش آلبالو بدون هسته منجمد

فروش آلبالو بدون هسته منجمد از اواسط تابستان انجام می شود و تا پایان سال ادامه دارد. معمولا مشهد فروش خوبی از آلبالو منجمد بدون هسته و هسته دار دارد. اغلب آلبالویی که در این شهر تولید می گردد از نوع رسمی است. از مشخصه های آلبالو منجمد مشهد می توان به چنین مورادی اشاره داشت.

 • تمیز و شسته شده است.
 • برگ و دمش جدا شده اند.
 • ترش و خوشمزه است
 • رنگی تیره دارد
 • در بسته بندی های با وزن های مختلف و به صورت عمده تولید می گردد.

فروش آلبالو بدون هسته
فروش آلبالو بدون هسته منجمد مشهد با کیفیت ممتاز از طریق سایت های درسینا انجام می شود. مشتریان می توانند علاوه بر نوع منجمد آلبالو، خشک شده و تازه آن را نیز از این مرکز سفارش دهند.

بهترین روش نگهداری آلبالو تازه

در گذشته برای استفاده از انواع میوه ها از چند روش استفاده می کردند تا بتوانند در طول سال از طعم و مزه میوه ها بهره ببرند.

 1. خشک کردن میوه ها
 2. تهیه کمپوت
 3. تهیه مربا
 4. تهیه ترشی

اما با وجود پیشرفت در تکنولوژی و به وجود آمدن سرد خانه های بزرگ، امروزه می توان حجم انبوهی از انواع میوه ها را با کیفیتی بالا نگهداری نمود. خیلی از افراد دغدغه دارند که آیا طعم و خاصیت میوه های منجمد از بین نمی رود؟ در پاسخ به این سوال باید بیان داشت که انجماد آلبالو بهترین روش برای نگهداری این میوه با کیفیت بالا خواهد بود. زیرا تغییر زیاد در شکل ظاهر این میوه به وجود نمی آید و مزه اش با کیفیتی بالا باقی می ماند.
فروش آلبالو بدون هسته

آلبالو منجمد شده چه مصارفی دارد؟

آلبالو یخ زده میوه ای است که خیلی از سرد خانه های بزرگ آن را در خود جای می دهند. زیرا این میوه کوچک، مصارف بالایی را به خود اختصاص می دهد. خیلی از افراد شاید تا به حال به مصارفی که این میوه دارد توجهی نکرده باشند. اما در این نوشتار به این موضوع اشاره می شود.
فروش آلبالو بدون هسته

تولید کمپوت و مربای آلبالو

هنگامی که کارخانه جات تولید مربا و کمپوت میوه تازه آلبالو را در بازار برای ادامه خط تولید خود پیدا نمی کنند روی به خرید آلبالو منجمد شده می آوردند. این میوه یخی وقتی در سردخانه نگهداری می شود کیفیت اولیه خود را حفظ می کند و می توان برای تولید مربای خوشمزه آلبالو و تهیه کمپوت از آن استفاده نمود.
فروش آلبالو بدون هسته

بستنی با روکش آلبالو

بستنی آلبالو یکی از پر طرفدار ترین انواع بستنی در بازار ایران می باشد. این بستنی یا با میوه تازه و یا با آلبالو فریزری تولید و به بازار عرضه می گردد. ممکن است روکش بستنی تمام با آلبالو باشد و یا این که بستنی با تکه های آلبالو تهیه شده باشد.
فروش آلبالو بدون هسته

شکلات مغز دار آلبالویی

شکلات های آلبالویی در چندین مدل تولید و تهیه و با برند های مختلف راهی بازار می شود.

 • شکلات با اسانس آلبالو
 • شکلات مغز دار آلبالویی با مغز کامل یک عدد آلبالو منجمد
 • شکلات مغز دار آلبالویی با عصاره و یا مارمالاد آلبالو

شکلات با مغز آلبالو منجمد و یا آلبالو تازه اغلب در کشور های تولید کننده شکلات موجود است و به عنوان یک شکلات لاکچری و خاص شناخته می شود.
فروش آلبالو بدون هسته

سس آلبالو

سس شیرین آلبالو اغلب برای تزیین روی بستنی های دست ساز و تزیین کیک ها ساخته می شود و به دلیل این که خوش رنگ و خوشمزه است مورد استفاده بالایی دارد.

مارمالاد آلبالو

مارمالاد آلبالو برای تهیه و تزیین انواع شیرینی و تارت تولید و به گارگاه های شیرینی پزی عرضه می گردد.
فروش آلبالو بدون هسته

تولید کنستانتره آلبالو

کنستانتره آلبالو به نوعی اسانس آلبالو گفته می شود که برای تولید خیلی از محصولات خوراکی با طعم آلبالو و همچنین تولید آب میوه آلبالو مصرف می شود.

تهیه پودر میوه و پوره آلبالو

پوره و پودر میوه آلبالو بیشتر در کشورهای دیگر بیشتر از ایران طرفدار دارد. از این پودر می توان برای تولید انواع ژله و آب میوه با طعم طبیعی استفاده نمود.

همان طور که بیان شد در صورتی که فصل میوه آلبالو تازه نباشد می توان از آلبالو منجمد شده برای تولید این خوراکی های خوشمزه استفاده نمود.

فروش آلبالو بدون هسته

قیمت آلبالو منجمد بدون هسته

قیمت آلبالو منجمد بدون هسته به دلیل داشتن هزینه های هسته گیری، از نوع هسته دارش بیشتر است. آلبالو منجمد بدون هسته به سه روش تولید می شود.

 • هسته گیرزی با استفاده از دستگاه های مکانیزه و تمام اتوماتیک
 • هسته گیری این میوه با دستگاه های دستی که کاری بسیار زمان بر است
 • هسته گیری با دخالت مستقیم دست که در ایران مرسوم است
در ایران بیشتر از روش سوم برای هسته گیری آلبالو استفاده می شود و اغلب آلبالو بدون هسته به صورت مارمالادی موجود می باشد. علت این موضوع این است که قیمت دستگاه های اتوماتیک بالاست.
فروش آلبالو بدون هسته

فروش عمده انواع آلبالو منجمد شده

آلبالو منجمد شده در بازار های اینترنتی اغلب به صورت بسته بندی هایی در وزن های ۴۵۰ گرمی و یک کیلویی به فروش می رسد. اما مرکز درسینا این میوه یخی را به صورت عمده فروشی در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد. فروش آلبالو فریز شده از اواسط پاییز شروع می شود و تا پایان زمستان به اوج خود می رسد. این نوع خرید و در حجم بالا اغلب سفارشی از سوی کارخانه داران و تولید کنندگان می باشد. معمولا آلبالو درسینا در سبد و بشکه های مخصوص نگهداری می گردد که وزن هر کدام بین ۲۸ تا ۳۲ کیلو می باشد.

ارسال بار آلبالو یخ زده به تمام نقاط کشور به راحتی امکان پذیر است و دغدغه ای از این بابت نمی تواند برای خریداران به وجود بیاید.
فروش آلبالو بدون هسته

خرید اینترنتی انواع آلبالو

امروزه خیلی از محصولات در فضای اینترنتی به فروش می رسد و خیلی از افراد اجناس مورد نیاز خود را در اینترنت سرچ می کنند. آلبالو نیز به همین شکا توسط بسیاری از خریداران و فروشنگان این محصول سرچ می شود. سایت خشکبار درسینا به صورت تخصصی در زمینه خرید و فروش آلبالو یخ زده و انواع دیگر آلبالو فعالیت دارد.

 1. میوه آلبالو تازه برای مصرف داخل کشور
 2. میوه آلبالو تازه صادراتی
 3. آلبالو خشک صد در صد آفتابی
 4. آلبالو خشک صنعتی
 5. آلبالو خشک بدون هسته
 6. آلبالو خشک بسته بندی نیمه فراوری
 7. آلبالو فرآوری شده
 8. آلبالو منجمد هسته دار
 9. آلبالو منجمد بدون هسته
در سایت خشکبار درسینا علاوه بر فروش آلبالو بدون هسته یخ زده و خشک، انواع آلبالو نیز عرضه می گردد.
فروش آلبالو بدون هسته

فروش آلبالو مجاری تازه صادراتی

فروش آلبالو تازه صادراتی مانند فروش آلبالو یخ زده بازه زمانی خاص دارد. اغلب مشتریان این محصول از ابتدای خردادماه تا اواسط شهریور برای تهیه این محصول اقدام می کنند. مشتریان خارجی آلبالو تازه از روسیه و کشور های اطرافش برای خرید آلبالو به ایران مراجعه و سالانه حجم بالایی از این میوه را خریداری می کنند. آلبالویی که برای صادرات انتخاب می شود باید چنین ویژگی هایی را داشته باشد.

 • از نوع آلبالو مجارستانی باشد زیرا سایز درشتری دارد و مشتریان خارجی بیشتر آن را می پسندند.
 • باید با دم چیده شود تا آب میوه در حین ارسال سبب فساد و ول شدن میوه نگردد.
 • در بسته بندی های مخصوص صادرات جای گذاری شود.
خریداران آلبالو تازه صادراتی ( مجارستانی یا فرنگی) باید به موقع برای سفارش و خرید این میوه اقدام کنند تا بتوانند حجم دلخواه خود را تهیه کنند و با کمبود مواجه نشوند.
فروش آلبالو بدون هسته

مشهد قطب تولید آلبالو رسمی

مشهد یکی از شهر هایی است که مناطق ییلاقی و کوهستانی اطرافش را فرا گرفته اند. محصولات متنوعی از خاک های حاصلخیز این نوحی تولید می شود که یکی از آنها آلبالو است. مشهد در ایران قطب بزرگی برای تولید آلبالو محسوب می شود. آلبالو مشهد کیفیت بالا و طعمی فوق العاده دارد به خصوص آلبالو منطقه زشک. اما آلبالوی تولید شده در مشهد برای مصارف داخلی مورد استفاده قرار می گیرد.
فروش آلبالو بدون هسته

فروش آلبالو رسمی در بازار های داخلی

فروش آلبالو رسمی در باار های داخل کشور در تابستان رونق بالایی دارد. این میوه همان طور که در مطالب بالا بیان شد برای تولید محصولات خوراکی متنوعی تهیه می گردد. از بزرگترین شهر های تولید کننده آلبالو رسمی در ایران می توان به نواحی خوش آب و هوا و سردسیری اطراف مشهد اشاره داشت.

 1. روستای زیبای کنگ
 2. طرقبه
 3. جاغرق
 4. منطقه زیبای گلمکان
 5. نیشابور
 6. زشک
 7. نغندر
 8. عنبران
آلبالو های تازه ای مجاری بیشتر در نواحی شمال غرب کشور مانند آذربایجان و ارومیه تولید می شود.
فروش آلبالو بدون هسته

فروش انواع آلبالو مشهد

فروش انواع آلبالو تازه، منجمد و خشک مشهد از طریق سایت های درسینا انجام می شود. این روش خرید و فروش انواع آلبالو مزایای زیادی دارد. از مهمترین مزایای خرید و فروش انواع آلبالو در بازار های آنلاین می توان چندین مورد را نام برد.

 • پیدا کردن فروشندگان انواع آلبالو به راحتی و بدون دردسر
 • خرید بدون سفر کردن و گذراندن وقت در بازار های سنتی
 • دریافت نمونه بار در صورت تمایل
 • استفاده از شبکه های اجتماعی در ارسال عکس نمونه و بارنامه
 • خرید محصول با نرخی مناسب تر و در حجم دلخواه

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید هم اکنون با مدیر فروش خشکبار درسینا در تماس باشید و سفارش انواع آلبالو منجمد، خشک و تازه را داشته باشید.
فروش آلبالو بدون هسته

بهترین نوع آلبالو خشک کدام است؟

در ایران چندین نوع آلبالو تولید می شود که تولید نوع رسمی و مجاری بسیار بالاست. اما مردم ایران بیشتر آلبالو رسمی را خریداری می کنند. این موضوع سبب شده تا تولید آلبالو خشک و آلبالو منجمد به خصوص در مشهد با آلبالو رسمی باشد. طعم آلبالو رسمی ترش تر و خوشمزه تر است از این رو خشک و منجمد این میوه نیز طعمی بهتر دارد. به خاطر همین است که بهترین نوع آلبالو خشک، آلبالویی است که با میوه رسمی تهیه شده باشد.

از مشخصه های آلبالو خشک رسمی رنگ تیره و یکدست بودن بار است که سبب فروش عمده بالای این خشکبار در بازار های کشور شده است.
فروش آلبالو بدون هسته

خواص مهم آلبالو خشک شده

آلبالو یک میوه پر خاصیت می باشد و نوع خشک شده آن اغلب در تمامی منازل پیدا می شود. زیرا میوه خشک مورد علاقه خانم ها و کودکان می باشد.
از خواص باور نکردنی آلبالو خشک می توان چند گزینه را بیان داشت.

 1. قند خون را پایین می آورد و برای افراد دیابتی بسیار مفید است.
 2. کلسترول بد خون را کم می کند
 3. در صورتی که از بی خوابی رنج می برید می توانید آلبالو خشک میل کنید زیرا خواب آور است.
 4. آلبالو خشک حاوی ویتامین هایی است که در قوی شدن سیستم ایمنی بدن نقش موثری را ایفا می کنند (ویتامین های A، C و E)
 5. منبع قوی از آهن، فیبر بالا و مس است و برای کودکان بسیار مفید است.
 6. به دلیل داشتن آنتی اکسیدان یک مسکن طبیعی محسوب می شود.
 7. برای سلامت قلب و معده مفید است.
 8. برای درمان نقرس و درد های ناشی از آرتروز مفید است و سبب کاهش درد می شود.
 9. عمل گردش خون را سرعت می بخشد.
 10. برای تقویت و شادابی پوست گزینه مناسبی است.
 11. استرس را کاهش می هد. می توان در روز هایی که کودکان امتحان دارند و استرس بالایی دارند به آنها آلبالو خشک داد.
 12. جلوی ریزش مو را می گیرد.
اگر می خواهید از این همه خواص آلبالو خشک بهره مند شوید می توانید روزانه مقداری از این خشکبار خوشمزه را میل کنید.
فروش آلبالو بدون هسته

تولید مسقطی با آلبالو خشک بدون هسته

آلبالو خشک بدون هسته تولید بسیار پایین دارد. اما یکی از جالبترین مصارف آلبالو خشک تولید مسقطی است. مسقطی با طعم های ترش بسیار خوشمزه و خوش رنگ می شود و خیلی هم طرافدار دارد. این محصول در شیراز بیشتر تولید می گردد. البته با آلبالو تازه و منجمد نیز این کار را می توان انجام داد. فقط با آلبالو تازه و منجمد رنگ مسقطی تمام قرمز می شود و با آلبالو خشک مسقطی دو رنگ تولید می شود. کشور های عربی با آلبالو خشک بدون هسته یک نوع سس برای طعم دادن روی کباب تهیه می کنند که علاقه شدیدی به آن دارند. این محصول اغلب در رستوران های لاکچری در این کشور مصرف می شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مجید موشانی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: -
پست الکترونیکی: dorsina.co121@gmail.com

مطلب پیشنهادی

آلبالو خشک بدون هسته

عمده فروشی آلبالو خشک بدون هسته قرمز

آلبالو خشک بدون هسته ای که در بازار وجود دارد از نظر ظاهر به دو …